נגריטה

favorite_border

מרטיניק, גוואדלופה, ריוניון איילנד….. 7,000 ק"מ מצד אחד ו-12,000 מצד שני – לכל אי יש את הטעם, הניחוח והעידון היחודיים לו. כבר מההתחלה, המוצרים האיכותיים ביותר מצאו את דרכם אל ברדינה, תוך הבטחת הרכות, הטעם והאיכות העקבית שאין שנייה לה.

מאז 1857, מומחי הרום הפכו עוד יותר מקצועיים בערבוב הרום בכדי לייצר לעולם את הנגריטה, הרום הכהה הנמכר והמפורסם ביותר בעולם. זהו גם הרום הצרפתי המוכר ביותר במעגלים הגסטרונומיים. כבר מהשקתו, הרום של פול ברדינה, נחל הצלחה מסחררת. כל אירופה, ואפילו עד רוסיה, שתו אותו. שמו של הרום לקוח מפוסטר ספרדי, ובו מופיעה אישה ממערב הודו, אשר שערה מעוטר בסרטים משובצים. "אל רון דה לה נגריטה" (הרום של נגריטה)– שם זה מצטלצל נהדר בכל שפה, והתמונה גורמת לתחושה חמימה. כאיש שיווק שהקדים את זמנו, פול ברדינה הפך את נגריטה וחיוכה לסמלו של הרום שאין לו תחרות.

מאז 1857, נגריטה האדירה הן את הקינוחים והן את המשקאות. בעזרת המומחיות רבת שנים, המזקקים המקצוענים בררו בקפידה סוגי רום מאיי המקור, הקריביים הצרפתיים, ביניהם מרטיניק, גוואדלופה וריוניון איילנד, לכל אי יש את הסגנון הייחודי לו. עם הארומה המושכת והמיוחדת שלה, הנגריטה הינו רום יוצא מן הכלל, הנבחר ע"י מסעדות גורמה ברחבי העולם בזכות האיכות העקבית והבלתי מתפשרת שלו.

  • נגריטה בהיר:

הרום המצויין מיוצר בשלושת האיים הקריביים הצרפתיים, מרטיניק, גואדלופ וריוניון ואז מעורבב לתקופת חיתון בצרפת.
כאחד הרומים המוכרים והותיקים בעולם , עד היום ניתן למצוא את הכרזות המפורסמות של נגריטה, "השחרחורת" , בכל פינה בעולם.

  • נגריטה ספייס:

נגריטה ספייס מייצג את האופנה האחרונה בייצור הרום. רום המתובל בעשבי תיבול ותבלינים רבים ויוצר משקה מצוין להינות ממנו נקי או לערבב קוקטילים באווירה קאריבית על בסיסו.

  • נגריטה כהה:

הרום נשלח לצרפת, שם מעורבב ומתיישן בחביות לקבלת ארומות של עץ ווניל, רום זה מצויין לשתייה נקי או עם קרח וכמובן לקוקטיילים מבוססים רום כהה.

סט רמי
מטקסה