נגב

favorite_border

נגב היא מחלוצות מבשלות הבוטיק בישראל. המבשלה החלה את דרכה כמבשלה ביתית מהראשונות בארץ. כבר בהיותה מבשלה צעירה זכו הבירות המיוחדות של המבשלה להכרה ולהערכה בכל הארץ, ואף לזכייה במספר רב של פרסים.

כיאה למבשלת בוטיק, ייצור הבירה נעשה בעבודת יד מהרכיבים האיכותיים והטריים ביותר, תוך כדי הקפדה על כל הפרטים הקטנים של כל שלבי הייצור. המבשלה זכתה פעמיים בתואר המבשלה הטובה ביותר בישראל על-ידי האתר הבינלאומי הנחשב Ratebeer.

נגב אואזיס 4.7% – בירת הדגל של מבשלת הנגב, בסגנון בלונד אייל, זהובה ומרעננת, בעלת גוף קליל וארומה פרחונית.

נגב אמבר אייל 4.9% – בירה בגוון חום-אדמדם המדגישה את מתיקותו של המאלט. עשירה ומלאה בטעמים קרמליים ופירותיים.

נגב IPA – בירה חדשה המתאימה גם לאלו שעושים את צעדיהם הראשונים בעולם המריר והעשיר של סגנון ה-IPA וגם לחובבי הז'אנר הוותיקים אשר מחפשים בירה לשתייה יומיומית.  נגב IPA מחברת בין שני עולמות שונים, מצד אחד, לבירה מאפיינים של סגנון IPA אנגלי קלאסי, סגנון אשר נותן את הבמה לטעמי הלתת הקרמליים ומתאפיין באחוז אלכוהול מתון. ומהצד השני, שימוש בזני כשות אמריקאים עוצמתיים מעניקים לבירה טעם וארומה פירותיים ועשבוניים המוכרים מהסגנון האמריקאי המודרני. 5.8%

נגב פורטר אלון 5% – בירת פורטר בסגנון אנגלי בגוון שחור כהה, המיושנת עם שבבי עץ אלון המעניקים לה מרקם קרמי וטעם עשיר במיוחד. הבירה בעלת מרירות קלה וגוף מלא.

שוף
מרדסו