הייזלווד

favorite_border

השקת בכורה עולמית בישראל!

Hazelwood, מבית ויליאם גרנט'ס, הוא אוסף חדש של ויסקי סקוטש מעורבב, מפואר ואלגנטי להפליא.

הייזלווד הינו וויסקי עם תדמית צעירה אך יוקרתית, בהשראת עידן הארט-דקו של שנות ה-20, שהושק לכבוד יום ההולדת של נכדתו של ויליאם גרנט'ס.

ההשראה לסדרת Hazelwood מגיעה משנות ה-20, שנים שייצגו את תור הזהב, בהם שתו וויסקי בשילוב עם קוקטיילים, וכשהסקוטש היה משקה עליז וחברותי. ויליאם גרנט'ס ביקשו ליצור וויסקי שמגלם את רוח התקופה, ושניתן לרקוח איתו את הקוקטיילים הקלאסיים של אז עם טוויסט מודרני ואלגנטי, שמותאם לתרבות הקולינארית של היום.

הסדרה מורכבת משלושה וויסקים בעלי שנות יישון שונות: 12, 18, ו-21. לכל אחד פרופיל טעם ייחודי, אך כולם קשורים זה בזה בממתק עדין של סוכר או וניל או של קרמל.

אז מה מבדיל את Hazelwood ממותגי וויסקי אחרים של סקוטש? בריאן קינסמן, המאסטר דיסטילר של בית גרנט'ס, רקח את Hazelwood במטרה ליצור וויסקי ורסאטילי (רב-גוני) שמביא אלגנטיות חדשה לסקוטש, ומהווה בסיס נהדר לקוקטיילים. הסדרה מאוזנת, קלילה ואלגנטית, אך עם זאת, עדיין עם המורכבות הנדרשת בכדי שתהווה מרכיב מעולה לקוקטיילים.

Hazelwood 12

הבלנד הצעיר בסדרה. וויסקי בלנדד מיושן 12 שנה, בעל טעמים קלילים ומתאים במיוחד עבור קוקטיילים. ניחוחות הוויסקי הינם וניל באטרסקוטש וקליפות תפוז מיובש, נגיעה של תבלינים וסיומת פרחונית  של הדרים. זה סקוטש מרענן, מה שהופך אותו מושלם עבור ערבוב קוקטיילים קלאסיים עם טוויסט מודרני.

Hazelwood 18

טעמי טופי קרמיים, עם רמזים של אלון עדין, Hazelwood 18 הוא נגיש אך מעודן.
קוקטייל הדגל על בסיס Hazelwood 18, ה-Whisky Sour הוא קוקטייל בהשראת ספר הקוקטיילים של Savoy של הארי קרידוק (הברמן המפורסם של שנות ה-20) משנת 1928 וקוקטייל הגברת הלבנה (The White Lady cocktail). קוקטייל קלאסי עם טוויסט מודרני ומושלם כקוקטייל יוקרתי לפני או אחרי ארוחת ערב.

Hazelwood 21

כמחווה לברמנים ולמארחים של שנות ה-20, שבהן המרדף אחר אלגנטיות מעולם לא נגמר, יצרנו את שוקולטייר, פינוק הוויסקי הסקוטי האולטימטיבי. תנו לחושים שלכם לקחת אתכם להרפתקה אלגנטית, כשארומות של ה-21 שנה נפתחות, ומרגישים את הטעמים העשירים של פירות, קינמון וציפורן. מושלם ביחד עם שוקולד קקאו 80%.

גליאנו
סטולי גולד