קא

favorite_border

קא היא טקילה יוצאת דופן, מוצגת בבקבוק ייחודי בצורת גולגולת במטרה לכבד את העם המקסיקני ואת המסורת שלו. לגולגולת יש יופי מיוחד שמשתווה לטקילה שהיא מכילה. הודות לפרופיל הטעם הייחודי שלה, זכתה קא בפרסים בינ”ל רבים, האחרון שבהם היה פרס כפול של זהב וכסף ב-2017 ע”י מאסטר הטקילה.

קא, שפירושה “חיים” בשפת המאיה העתיקה, מיוצרת ע”י יצרן הטקילות פינוס, בחליסקו הממוקמת בחוף המערבי המרכזי של מקסיקו, תחת בעלותה של קבוצת המשקאות אמבר, יצרנית בינ”ל ומפיצה של משקאות אלכוהוליים, כחלק מקבוצת spi.

הבקבוקים של קא הם בהשראת גולגולות סוכר או חימר מסורתיות אשר מכינים בעבודת יד לכבוד יום המתים (Dia de los Muertos), – חג ומסורת מקסיקנית בת 3,000 שנה, המנציחה את המתים. האמונה אומרת שכשהבקבוק מלא, קא מקבלת חיים, ומוכנה להגשה עם אלה שראויים לה.

 

מגוון..
מגוון..

קא בלאנקו היא טקילה חלקה מאוד, ומאוזנת להפליא בין מתיקות לטעמים חריפים. הטקילה זכתה לניקוד של 96 ע”י ה-BTI, הניקוד הגבוה ביותר שאי פעם ניתן לטקילה בלאנקו.

קא רפוסאדו מתגאה בטעמים חזקים, וזאת בעקבות תהליך יישון של חודשיים. היא הוכתרה כ”הקרם דה לה קרם” של הטקילות עם אחוז כוהל גבוה ע”י tequila.net.

קא אנייחו מיושנת למשך שנתיים בחביות עץ אלון אמריקאי. האיכות יוצאת הדופן של האנייחו קיבלה ניקוד של 94 ע”י ה-BTI.

סנוטה
באיו
תפריט