סנוטה

favorite_border

סנוטה היא טקילה אולטרה פרימיום, 100% אגבה כחולה, בהשראת יופיו המרהיב של חצי האי יוקטן שבמקסיקו. לטקילה סנוטה יש פרופיל טעם מורכב המאזן את האגבה המבושמת עם ניחוחות עץ עדינים.

המילה סנוטה בספרדית פירושה בולען טבעי שנפער בסלע.

כאשר המסלע שמתחת לפני השטח, הבנוי אבן גיר, מתמוסס בהשפעת המים. התקרה הסלעית, שמעל לחלל התת-קרקעי, מתמוטטת, ונוצר פתח בפני השטח, אשר לתוכו נאספים מאגרי מים תת קרקעיים, המובילים למערכת של מערות נטיפים. מערות אלו מוצפות במים צלולים ונקיים להפליא.

בני המאיה של חצי האי יוקטן העריצו סנוטות, היות והן היוו מקום בו ניתן להשיג מים בעתות יובש; פירוש השם סנוטה עבורם היה “באר קדושה”. הם האמינו כי הסנוטות היוו “חלון לעולם התת קרקעי” שבו גרו אלים ואלות, ביניהם גם אל הגשם צ’אאק המופיע על גבי סוגר הבקבוק. המדליון מהווה מחווה לשפת המאיה העתיקה.

מגוון..
מגוון..

סנוטה בלנקו טקילה נהדרת בעלת ארומות של הדרים ופלפל שחור, טעם עשיר ומתמשך של אגבה שבושלה, ונגיעות של טעמי עץ ותבלינים. טקילה זו יושנה במשך שלושה שבועות בחביות עץ אלון אמריקאי, אשר איחדו יחד את כל הטעמים והארומות, והעניקו חלקות מעודנת למשקה.

סנוטה רפוסדו טקילה זהובה בצבעה, בעלת איזון מדהים בין ווניל ועץ. מיושנת שלושה חודשים בחביות עץ אלון אמריקאי אשר מקנות לה עדינות, רכות וארומות מרעננות של ירקות ירוקים.

סנוטה אנייחו טקילה בעלת צבע ענברי עשיר, מיושנת שנה בחביות עץ אלון אמריקאי, בעלת ארומות מעושנות קלילות, יחד עם עץ, וניל ושוקולד. טעמה מאוד עשיר ועמוק, עם סיומת ארוכה ומלטפת. טקילה זו מבטאת את טעמי איזור חצי האי יוקטן.

 

עלית
קא
תפריט