סטולי גולד

favorite_border

סטולי גולד, הינה וודקת הסופר פרימיום הראשונה בעולם. היא  יוצרה לראשונה ב-1989, כמחווה ל-500 שנות זיקוק של וודקה פרימיום. סטולי גולד נולדה בשם סטולי קריסטל, והפכה עד מהרה לוודקת הסופר פרימיום, החביבה על הברמנים.

סטולי גולד מיוצרת מהרכיבים האיכותיים ביותר. הוודקה עשויה מחיטת חורף שגדלה באזור עשיר, בגובה מינוס 185 מר' מתחת לים, באזור טמבוב. איזור זה ידוע בקרקע פוריה, וחיטת החורף שלו איכותית ביותר, ולכן מהווה בסיס מצוין להכנת וודקה. הכוהל האיכותי בדרגת האלפא, מגיע למזקקה הלאומית של לטביה, שם הכוהל מעורבב עם מים שסוננו בעזרת מינרלים. לאחר מכן, הוודקה מסוננת בשיטה המסורתית של סטולי, פעמיים בפחם, פעם בחול קוורץ, פעם בבד עד לסיום. מה שמייחד את סטולי גולד זה סינון בסלילי זהב, להעשרת העומק וההרמוניה של הטעמים.

הארומה של סטולי גולד עמוקה ועשירה, עם ניחוחות של פלפל ושמנת, טעמים מתגברים וסיומת חמימה וארוכה, המותירה נגיעות של פלפל וג'ינג'ר.

ב-2018, רעננה סטולי גולד את עיצוב הבקבוק, התווית ותהליך הייצור, ומיוצרת מ-100% חיטת חורף אשר גדלה באזור יחיד (סינגל אסטייט). שינוי זה  נועד לשדרג את חווית הצרכן בחנויות האלכוהול, בברים ובמועדונים.

העיצוב החדש, מיצב נאמנה את האיכות , וכולל תווית מטאלית עם כיתוב מלפנים ומאחור, שניתן לראות דרך הנוזל השקוף. הבקבוק גבוה יותר, וצורתו אלגנטית.

ניתן להגיש סטולי גולד בכל אחת מדרכי ההגשה המקובלות, קפואה ונקיה בכוס שוט, בכוס נמוכה עם קרח, או בכוס גבוהה בתוספת מגוון של משקאות קלים, זו וודקה מושלמת לקוקטיל הוודקה מרטיני ולקוקטיילים רבים אחרים.

מזקל לה אסקונדידה
עלית