מילק אנד האני

favorite_border

מזקקת מילק אנד האני (M&H) התל אביבית מייצרת ומשווקת תזקיקים איכותיים מבוססי סינגל מאלט, ועמלה על יצור הוויסקי הישראלי הראשון, שיראה אור בייצור סדיר בשנת 2019.

כל חומרי הגלם, הציוד, החביות והתהליכים נבחרו במטרה להבטיח שהמוצר הסופי – בין אם תזקיקים לבנים ובין אם ויסקי מיושן – יעמדו בסטנדרטים המחמירים ביותר של איכות וטעם, ללא פשרות וללא קיצורי דרך.

מזקקת M&H פועלת לפי המסורת הסקוטית, לפיה על מנת להיקרא וויסקי, על התזקיק להתיישן בחביות לפחות 3 שנים. בזכות תנאי האקלים הארצישראליים, החום והלחות, הוויסקי של M&H מגיע לבגרות טובה בתקופה קצרה יותר. עד להשקת הוויסקי בייצור מסחרי, שמתוארך בסוף 2019, אתם מוזמנים ליהנות מתזקיקים לבנים משובחים וממהדורות מוגבלות של סינגל מאלט צעיר.

מגוון..
מגוון..

ניו מייק:

ויסקי טוב מתחיל בניו מייק איכותי. הניו מייק הוא התזקיק השקוף, שאחרי שלוש שנות יישון בחביות הופך לוויסקי. למרות שהחביות והיישון הם המכתיבים את האופי הסופי של המשקה, הניו מייק מעניק את הבסיס לוויסקי. הניו מייק של M&H מזוקק מ-100% לתת שעורה בריטית.

יאנג סינגל מאלט:

כל אחד מהביקבוקים בסדרת החביות הצעירות של M&H  הוא תזקיק סינגל מאלט שהתיישן לתקופה קצרה – החל מחודשים ספורים, ובעתיד, עד 3 שנים ולפיכך, אינו וויסקי. המהדורות שיוצאות בסדרת החביות הן החוליה המקשרת בין הניו מייק, תזקיק השעורה הלא-מיושן, לבין הוויסקי, שמתיישן בחביות ויבוקבק לראשונה בסוף 2019. הסדרה כוללת מהדורות מוגבלות, בנות מאות ספורות של בקבוקים הממוספרים כל אחד. זוהי ההזדמנות שלכם להצטרף למסע וללוות את התזקיק של M&H  בתהליך ההתיישנות שלו.

ג’ין לבונטין:

הג’ין של M&H  מתחיל כמו הוויסקי: הוא עשוי 100% לתת שעורה ועובר זיקוק דודי כפול. יש בו ערער והרבה תבלינים משוק לווינסקי הסמוך למזקקה: זעתר, קליפות לימון, תפוז, קמומיל, לואיזה, קינמון ופלפל שחור. אחרי השרייה של 48 שעות, הג’ין מזוקק בשלישית בדוד נחושת ייעודי בן 250 ליטר ויוצא חלק להפליא.

ג’ין מיושן:

יישון הג’ין הלבנטיני של M&H לכמה חודשים בחבית יין אדום נותן  לג’ין עומקים וטעמים מורכבים ומשלימים.

ROOTS – ליקר עשבים:

ליקר עשבים ייחודי אשר נרקח במיוחד לכבוד 70 שנה למדינת ישראל אשר מסמל את תמצית השורשיות הארץ ישראלית. שבעה אנשים שונים ממגוון תחומי תרבות ועשייה: פורצי דרך, יצירתיים ומלאי יוזמה ותעוזה בחרו כל אחד מהם תבלין/עשב ייחודי שמייצג לתפיסתם את מהות הישראליות: שקדים, ציטרה, כוסברה, יסמין, טרגון, טימין והל. כולם יחד יצרו בבחירותיהם את התמהיל השלם– ליקר עשבים על טהרת הניו מייק של M&H . משתתפים בפרוייקט: ארז קומרובסקי, קרן ליבוביץ, רוני סומק, אלי מזרחי, אביבית פריאל, דר’ אלישיב דרורי ותומר גורן.

מונקי שולדר
גליאנו
תפריט