מאונט גיי

favorite_border

הרום הותיק בעולם מאז 1703 מבית רמי קוואנטרו

כבר למעלה מ300 שנה, באי קטן ואקזוטי הנמצא בגבול בין הים הקריבי לאוקיינוס האטלנטי, מיוצר הרום הוותיק בעולם, מאונט גיי.

ב 1703 החל יצורו של מאונט גיי בברבדוס שבקריביים, במשך כל זמן זה נשמרו האחידות והמסורת, ההרמוניה בין אדם לטבע, והתשוקה עזה לייצור הרום הטוב בעולם. מאונט גיי הוא הרום שהמציא את הרום!
האי ברבדוס תמיד התחבר ליוקרה וזוהר. המים המקיפים אותו בצבע טורקיז, הבריזה הטרופית, והשמש המלטפת, הם בית גידול מושלם לשדות קנה הסוכר הנרחבים, המהווים את חומר הגלם לרום המסחרי הראשון בעולם.
המים הטהורים הזורמים בנחלי האי, והמולסה העשירה וארומאטית המופקת מקנה הסוכר מורגשים בכל לגימה מרום איכותי זה.
מאונט גיי מעוטר בשלל מדליות מתחרויות שונות, שהחשובה מכולן, תחרות האלכוהול הבינלאומית הנערכת מדי שנה בסן פרנסיסקו. שם זכה האקליפס סילבר במדליית זהב.
הקו המנחה של כל רום שיוצא מהמזקקה הוא ניחוחות עדינים של בננה בשלה, שקדים מתוקים, וניל ומוקה.
הארומות המיוחדות של מאונט גיי מושפעות הן מחומרי הגלם האיכותיים בהם משתמשים בהכנתו והן מיישון מבוקר ואיטי בחביות עץ המגיעות מקנטאקי ואשר יושן בהם ברבון לפני כן.

מגוון..
מגוון..
  • מאונט גיי סילבר:

זהו רום בהיר, בעל גוף קליל, טעם וחלקלקות מרשימים ביותר. זכה במדליית זהב באחת מתחרויות האלכוהול הנחשבות בעולם, תחרות האלכוהול הבינלאומית הנערכת מדי שנה בסן פרנסיסקו.
הרום יוצר לראשונה כמחווה לים הנוצץ, למפלים ולנהרות של ברבדוס. המים הם אחד המרכיבים המשפיעים ביותר על איכותו המדהימה של מאונט גיי.
הרום נקי וארומטי, ומציע איזון והרמוניה של סוכר, בננה וניחוחות של מנטה והדרים. הסיומת מלטפת ורכה, והוא משתלב מצוין בקוקטלים.

  • מאונט גיי אקליפס:

האקלפיס מעוטר במדליות מתחרויות בינלאומיות נחשבות, וצבר עם השנים מעריצים רבים ברחבי העולם. זהו שילוב מושלם ומאוזן בין רום שזוקק זיקוק בודד ורום שזוקק בזיקוק כפול.
הרום בעל צבע ענבר זהוב. אף מורכב עם דגש על פרחוניות, משמש ובננה. רמזים של וניל ומעט עישון המתקבל מחביות הבורבון, החרוכות מבפנים, בהן הוא מתיישן. מומלץ לשתייה עם קרח או כמרכיב מרכזי בקוקטלים.

  • מאונט גיי XO:

עם הגיל, מגיעה המצויינות של מאונט גיי לשיאה. מהמרתפים של המזקקה מגיע שילוב של רום מחביות שונות ,המיושן באיטיות ובקפידה בין 8 ל-15 שנים בחביות קנטאקי שהכילו בורבון לפני כן. אומנות הבלנדינג בין החביות מביאה לרום מושלם וייחודי.
אקסטרה אולד הוא אחד הרומים המעוטרים בעולם. הוא בעל גוף מורכב וסיומת מלטפת ורכה. ארומות חזקות של בננה בשלה, לחם קלוי, וניל ותבלון חם. מומלץ לשתייה נקי או בתוספת קרח.

נגריטה
מטקסה
תפריט