וויטלי ניל

favorite_border

וויטלי ניל

וויטלי ניל הינו פרימיום ג'ין אנגלי , המשלב ארומות וטעמים מקוריים וחדשים יחד  עם מרכיבים קלאסיים ומוכרים.

ג'וני ניל, יוצר הג'ין הנהדר הזה, הוא דור שישי למשפחה אנגלית עטירת נסיון בזיקוק ג'ין. ג'וני קיבל את ההשראה ליצירת הג'ין הנפלא הזה מהמסעות שלו ושל אבותיו ברחבי העולם . שכן נמצאים בו מרכיבים בוטניים יחודיים ביותר המגיעים מכל קצוות תבל  ויחד עם זאת גם מרכיבים בוטניים קלאסיים כמו גרגירי ערער, קליפות הדרים, זרעי כוסברה ועוד..

הג'ין מגיע בשלושה טעמים חדשניים ומקוריים:    למונגראס וג'ינג'ר, תפוז דם ורוברב וג'ינג'ר.

וויטלי ניל תפוז דם: ג'ין חדשני וסופר טעים, מכיל תמציות של תפוזי דם אשר מגיעים מסיציליה שבאיטליה ובנוסף גם מרכיבים בוטניים קלאסיים כמו גרגירי ערער, זרעי כוסברה, קליפות הדרים ועוד..  מתקתק, הדרי ומתובל.

וויטלי ניל למונגראס וג'ינג'ר: מכיל תמציות טבעיות של למונגראס וג'ינג'ר שמעניקות לג'ין עשבוניות, רעננות וחריפות עדינה ובנוסף גם מרכיבים בוטניים קלאסיים כמו גרגירי ערער, זרעי כוסברה, קליפות הדרים ועוד..מומלץ לשתייה בשילוב עם טוניק ומגוון טעמי המיקסרים הקיימים וכמובן בשילוב  בקוקטיילים קלאסיים וחדשניים כאחד.

וויטלי ניל רוברב וג'ינג'ר: הג'ין בטעמים הנמכר ביותר באנגליה, מכיל מיץ של רוברב ותמציות ג'ינג'ר טריות אשר מעניקות מתקתקות וחריפות עדינה. בנוסף גם מרכיבים בוטניים קלאסיים כמו גרגירי ערער, זרעי כוסברה, קליפות הדרים ועוד..

מטקסה
נונינו