סטולי

favorite_border

וודקה סטולי הפכה עם השנים לחביבה ביותר על הברמנים. מאז ומעולם, שולטת סטולי ומפקחת באופן מלא על כל תהליכי הייצור שלה. החל מגידול הדגנים ועד לאריזת הבקבוק. על ידי פיקוח זה מתאפשרת לסטולי היכולת לשמור על אחידות ושלמות ללא פשרות. הוודקה עוברת זיקוק רציף באיכות הגבוהה ביותר וסינון בחול קוורץ ופחם פעיל. חומרי הגלם בהם משתמשים לייצור סטולי הם הטובים ביותר. מהחיטה והשיפון הגדלים במחוז טומבוב, שהוא מהנחשבים והפוריים ביותר בעולם, ועד המים הארטזנליים הבוקעים ממעמקי האדמה שהם מים צלולים ואיכותיים ביותר.

וניל: 

החברה המתובלת בוניל במשפחת סטולי, זוהי הוודקה המובילה בקטגוריית הוניל מבין שלל הוודקות המציעות טעם זה, זאת משום שטעם הוניל מגיע ממקלות וניל מקוריים ולא מתמציות כמו במרבית הוודקות, כתוצאה מכך מתקבלת וודקה חלקה ונעימה עם ארומות מטריפות של וניל, שוקולד ושמנת, הטעם מאוזן, חלק וקליל.
סטולי וניל משתלבת מדהים בקוקטלים רבים, כמו כן היא מצויינת כשוט היישר מהמקפיא או בתוספת משקאות קלים כמו קולה או מיץ אננס.

לימון:

החברה המתובלת בלימון במשפחת סטולי, כמו בכל הוודקות המתובלות של סטולי מוסיפים לוודקה מרכיבים טבעיים בלבד וזאת לפני תהליך הסינון.
סטולי ציטרוס היא וודקה המתהדרת תחילה בניחוחות לימון מתוק ולאחר גלגול בפה ישנה התפרצות של לימון בשל ומלא טעם, הפה מאוזן ביותר עם סיומת של קליפות הדרים ופריחת עץ הלימון.
סטולי ציטרוס מצויין להגשה בשוט היישר מהמקפיא, עם תוספת מגוון משקאות קלים וכבסיס לקוקטלים רבים.

 

קרמל מלוח:

החברה המתובלת בקרמל מלוח במשפחת סטולי, היא הוודקה הראשונה בעולם שתיבלה את הוודקה שלה בקרמל מלוח. האיזון המושלם בין מתוק ומלוח, סטולי כרמל מלוח מפנקת את בלוטות הטעם שלנו בסוכר מקורמל מתוק ועשיר יחד עם טופי אנגלי עדין ומנחם. את כל זה עוטפת מליחות עדינה שמאזנת את הארומות ומעצימה את הטעם.     סטולי קרמל מלוח מומלץ לשתייה נקי, או כבסיס למגוון דרינקים וקוקטיילים. מה שנשאר זה להרים לחיים עם סטולי כרמל מלוח!

.

טקילת קא
יגרמייסטר