היימנס

favorite_border

מיוצר ע"י משפחת היימן, מזקקי הג'ין הותיקים ביותר באנגליה, ומי שהייתה הבעלים והיצרנית של ביפיטר ג'ין במשך שנים רבות. המזקק הוא כריסטופר היימן, יצרן הג'ין הפופולארי ביותר בעולם, ושם דבר בתעשיית הג'ין. היימנ'ס הוא תוצר של 40 שנות ניסיון שצבר כריסטופר בזיקוק ג'ין.

במזקקה מאמינים כי בחירה מדוקדקת ועקבית של חומרי הגלם: ערער, כוסברה, קליפות תפוז ולימון הכרחית על מנת לייצר לונדון דריי ג'ין איכותי ובעל אופי קלאסי.  הטעם המיוחד, המעודן ואלגנטי של ג'ין היימנ'ס נובע מהקפדה ואיסוף ידני של עשרות חומרי גלם בוטאניים אלו מכל רחבי העולם. לונדון דריי ג'ין הוא תו התקן הפופולארי ביותר לג'ין, המשמעות היא שאין תוספת סוכר. כריסטופר היימן טוען כי זהו הלונדון דריי ג'ין האולטימטיבי שלו.

אולד טום:

היימנ'ס אולד טום ג'ין מיוצר לפי מתכון משפחתי הנמצא בארכיון של משפחת היימן. אולד טום ג'ין הוא סגנון ג'ין בעל ארומה בוטאנית חזקה, כמו כן הוא מומתק קלות. בהשוואה ללונדון דריי ג'ין, הטעם של אולד טום עגול ועמוק יותר. זהו סוג הג'ין המתאים יותר לקוקטלים קלאסיים ומאוד מפורסמים כמו הג'ין פיז והטום קולינס.

 

היימנס סלו ג'ין:

היימנס סלו ג'ין מבית הג'ין הלונדוני הוותיק היימנס, על פי מתכון משפחתי עתיק יומין. הפופלאריות של סלו ג'ין החלה במאה ה-19, כדג'סטיף וכמשקה מחמם בחורף הקר והיה משקה חובה בכל בר בעידן הקוקטייל הראשון (1880).

תהליך היצור מתחיל בקטיף ידני של שזיפי בר, הקטיף נערך בסתיו, מיד לאחר הכפור הראשון בשנה. הכפור לוכד את הטעם המתקתק והארומה הייחודיים לסלו ג'ין של היימנס. שזיפי הבר מושרים בג'ין של היימנס למספר חודשים לפני שמעורבבים עם סוכר טבעי.
התוצאה היא ליקר אדום עשיר ממנו מתפרצים טעמים עצמתיים ועשירים של פרי מתקתק-מריר.

מומלץ להגיש את היימנס סלו ג'ין בכוס נמוכה עם קרח ותפוז או בתוספת טוניק ולימון, כמו כן, ניתן לשלבו בקוקטלים רבים, מקלאסיים ועד מורכבים וחדשניים

יאמאזאקי
ברוכלאדיך