גרנט'ס

favorite_border

בהיותה נתונה בבעלות משפחתית, מאז יומה הראשון ועד היום, חברת וויליאם גרנט'ס ובניו, ידועה בדרכה החדשנית והייחודית, המפיקה איכות נהדרת לוויסקי שלה. היא היתה זו שפרצה את הדרך לסינגל מאלט וויסקי, וזו שחידשה את פניו של הבלנדד וויסקי הסקוטי, וכל זאת דרך הבתים המובילים שלה – גלנפידיך,  בלוויני וגרנטס.

גרנט'ס מיוצר באותה שיטה, ולפי אותו מתכון, כפי שיוצר הוויסקי הראשון ע"י וויליאם גרנטס ב 1898

גרנט'ס הוא מותג הוויסקי הסקוטי השלישי בגודלו במכירות בעולם, והמזקקה זוכה בכל שנה בשלל המדליות החשובות ביותר בענף הוויסקי ואף זכתה לתואר מזקקת השנה, שלוש שנים ברציפות!

וויסקי גרנט'ס מבוסס על המתכון המקורי והבלעדי של המזקקה המשפחתית, בו משתמשים כבר למעלה ממאה שנים. גרנטס מיוצר מבלנד של למעלה מ-60 סוגי וויסקי סקוטי משובח, המייצר עבורו ארומה וטעמים עשירים וייחודיים וסיומת ארוכה.

יחד עם המסורת העתיקה, המזקקה גם דוגלת בחדשנות. גרנט'ס היו הראשונים להוציא וויסקי המיושן בחביות ששהתה בהן בירה , וכמו כן הראשונים שהוציאו בלנדד המקבל סיומת בחביות שרי.

  • גרנטס פמילי רזרב (כשר) – וויסקי עגול ומורכב, בעל עישון קל, בבסיסו של הבלנד יושבים המאלטים גלנפידיך ובלוויני. גרנטס הוא הוויסקי מספר 2 במכירות  בישראל.
  • גרנטס אייל (כשר) – בלנד מיוחד של גרנטס שיושן בחביות בהן הייתה בירת אייל סקוטית. וויסקי עגול וייחודי עם נגיעות של דבש.שורה תחתונה – שילוב 2 האהבות הגדולות ביותר, בירה ווויסקי. הבלנד כאן שונה ולכן ללא מרכיב מעושן (שיש ממנו מעט בגרנטס פמילי ריזרב. מצוין לקוקטלים או לליווי בירה.
  • גרנטס סמוקי (כשר) – ביטוי חדש של המזקקה, בה המאסטר בלנדר עירבב וויסקים שהתיישנו בשלוש חביות שונות והן: אקס בורבן , עץ אלון חדש ועץ אלון מילוי שני ששה בו גרנטס לפני כן. יחד עם זאת הוסיף לבלנד המיוחד סינגל מאלטים מעושנים. שילוב נהדר זה של החביות מקנה לוויסקי טעמי ווניל ועץ יחד עם ארומות הדריות קלות. ואת כל זה מלווה טעמי עשן עדין ומלוח.
טולמור דיו
מולינרי