גליאנו

favorite_border

גליאנו, המותג האיטלקי המפורסם והותיק, הקיים מאז שנת 1896, בעל הבקבוק הגבוה והאייקוני, מוכר בעולם כליקר עשבים מתובלן ואיכותי,

גליאנו אוטנטיקו

גליאנו אוטנטיקו הוא מוצר הדגל של גליאנו, מיוצר באיטליה מאז שנת 1896. המתכון הסודי מכיל מעל 30 מרכיבים, צמחים, שורשים תבלינים וזרעי פרחים, אלו נבחרים וממויינים בקפידה. בין הרכיבים נמצאים אניס, ערער, לוונדר, מנטה, קינמון ווניל.

התוצאה היא ליקר מאוזן ועצמתי המיוצר בעבודת יד. גליאנו מומלץ להגיש עם קרח, עם תוספת כמו טוניק או מיצים שונים וכתוספת לאספרסו.

גליאנו אפריטיבו

הגליאנו  אפריטיבו, משקה מריר מתקתק בעל אופי הדרי הנחשב לאפריטיף איטלקי קלאסי.

גליאנו אפריטיבו בעל מרירות מאוזנת להפליא, ניחוחות ים תיכוניים רעננים וסיומת מרירה עדינה, המתכון הייחודי כולל תמציות טבעיות והשרייה של פירות הדר ים תיכוניים: תפוזים, ברגמוט (הכלאה בין חושחש ואתרוג), צ'ינוטו (עץ תפוזים קטנים), תפוזים מרירים, מנדרינות ואשכוליות, ההדריות היא בהחלט הדבר שמייחד כל כך את המשקה, במיוחד את הסיומת שלו.

מרכיב ייחודי נוסף באפריטיבו היא כמות צנועה של גליאנו ל'אוטנטיקו, מוצר הדגל של המותג המכיל מעל 30 מרכיבים בוטאניים ותבלינים כמו אניס, ערער, הל, מרווה, לוונדר, מנטה, קינמון ווניל.

את האפריטיבו מולץ להגיש בכוס מלאה קרח בתוספת טוניק, סודה, מיץ אשכוליות או תפוזים ולקשט בפלח תפוז. האפריטיבו משתלב נפלא בקוקטלים קלאסיים רבים כמו הנגרוני והאמריקנו.

מילק אנד האני
הייזלווד
תפריט