באיו

favorite_border

לאחר השקה מוצלחת בארה”ב, וקבלת פרסי הוקרה, סטולי גרופ משיקים ביבשות אירופה, מזרח אסיה, דרום אמריקה והמזרח התיכון את רום באיו.

באיו הינו רום פרימיום המיוצר בעבודת יד, מזוקק בדודי זיקוק מנחושת ומיוצר מתערובת מיוחדת של מולסה וסוכר טבעי שמקורם מקני הסוכר המפורסמים של לואיזיאנה. קני סוכר אלה שוכנים סמוך לנהר המיסיסיפי, שטח זה רווי באדמה עשירה המניבה קני סוכר משובחים ועשירים.

בתחילת השנה המזקקה המשוכללת, המשתרעת ל 36,000 דונם, נבחרה כמרכז המבקרים הטוב ביותר בתחרות מזקקות בינלאומית. ב-2016 המזקקה ומרכז המבקרים זכה בתואר” האטרקציה הטובה של השנה” בקרב איגוד המטיילים של לואיזיאנה.

מגוון..
מגוון..

רום באיו סילבר:

100% טבעי. עשוי מלב קני הסוכר. נח שלושים ימים במיכלי מיזוג, שם הטעמים והארומות מתאחדים להם ויוצרים את הטעם החלק, העדין ומלא ארומות של בננות ווניל ושמנת מתוקה. מתאים במיוחד לקוקטיילים קלאסים  כמו מוחיטו ודקירי.

רום באיו ספייסד:

עשוי ע”י השריית תבליני קריאול עד ארבעים ימים ברום הבהיר והאיכותי של באיו, התוצאה רום מתובל מלא ארומות מתובלות עם נגיעה קלה של חריפות, וניל, קינמון וקצת אניס. מושלם לקוקטיילי טיקי.

רום באיו סלקט:

הרום האיכותי של באיו שעבר יישון בחביות ברבן אמריקאיות לשעבר וחביות מבורדו, הרום נח בחביות עד 4 שנים ומתיישן בשיטת הסולרה, לרום טעם וונילי עם נגיעות מוסקט וקרמל. הרום ישדרג כל קוקטייל וכמובן מתאים במיוחד  לשתייה נקי.

באיו סטסומה:

ליקר מבוסס הרום של ביו בתוספת המנדרינות המפורסמות של לואיזיאנה- סטסומה!

ליקר עדין קליל ומתקתק, עם ארומה הדרית מתוקה ונפלאה, בסיס מדהים לקוקטיילים ומומלץ עם קרח ופלח תפוז או מנדרינה.

קא
רוטן
תפריט