אלכסנדר

favorite_border

זהו מותג הגראפה המיוצא ביותר בעולם. סימן ההיכר הבולט ביותר של גראפות אלכסנדר בעולם כולו הם בקבוקי הזכוכית היפייפיים העשויים ביד אמן, והמיוצרים גם הם על-ידי יצרנית הגראפה, משפחת בוטגה (Bottega), מצפון מזרח לונציה.

גראפות  אלכסנדר מצטיינות באלגנטיות ורכות המפגינים איכות גבוהה וטוהר רב.

אלכסנדר ביאנקה היא גראפה חלקה, ארומטית ובעלת עושר טעמים, השווה לכל חך. תמהיל מעודן של כהלים שזוקקו מהזנים האופייניים לאזור שבו נולדה הגראפה (מזרח ונטו) פינו, טוקאי, ורדוצו ופרוסקו – הוליד משקה עתיר בניחוחות וטעמים של פירות טריים ופרחי יער. שיעור הכהל הוא 38%, וזאת על-מנת להבליט טעמים וניחוחות אלה ולהופכה רכה וחלקה יותר.

מגוון..
מגוון..

גראפה אלכסנדר ביאנקה:

ביאנקה היא גראפה חלקה, ארומטית ובעלת עושר טעמים, השווה לכל חך. תמהיל מעודן של כהלים שזוקקו מהזנים האופייניים לאזור שבו נולדה הגראפה (מזרח ונטו) – פינו, טוקאי, ורדוצו ופרוסקו – הוליד משקה עתיר בניחוחות וטעמים של פירות טריים ופרחי יער.

 

גראפה אלכסנדר די מוסקטו:

חלק מסידרת אובה ד’אלכסנדר. סידרה המציעה מגוון עשיר ומרתק של גראפות זניות, המביא לביטוי את הזנים האציליים ביותר המשמשים את תעשיית היין באיטליה. גראפה די מוסקאטו מבוססת על ענבי מוסקטו מוונטו ופיימונטה, ומציעה קשת טעמים וניחוחות נרחבת עם אופי מתקתק, ורמזים לשזיפים ומשמשים. גופה בינוני, והיא חלקה ונעימה.

 

גראפה אלכסנדר די קברנה:

חלק מסידרת אובה ד’אלכסנדר. סידרה המציעה מגוון עשיר ומרתק של גראפות זניות, המביא לביטוי את הזנים האציליים ביותר המשמשים את תעשיית היין באיטליה. גראפה די קברנה המאוזנת להפליא, זוקקה מדורכאות גפני קברנה סוביניון וקברנה פרנק בוגרות מאוד. היא מצטיינת בבוקה מורכב, המשלב ניחוחות של פירות אדומים עם עשבוניות. דיז’סטיף מעולה!

 

גראפה אלכסנדר די אמרונה:

חלק מסידרת אובה ד’אלכסנדר. סידרה המציעה מגוון עשיר ומרתק של גראפות זניות, המביא לביטוי את הזנים האציליים ביותר המשמשים את תעשיית היין באיטליה. גראפה אמרונה מיטיבה מאוד לשקף את תכונותיו של היין המהולל מואלפוליצ’לה, עם בוקה עשיר ובו ניחוחות של פירות יבשים ותבלינים. מדוייקת ובנויה היטב, גראפה זו היא משקה מלא אופי.

 

גראפה אלכסנדר קרו מוסקטו ופרוסקו:

זהו מותג הגראפה המיוצא ביותר בעולם. סימן ההיכר הבולט ביותר של גראפות אלכסנדר בעולם כולו הם הבקבוקים היפייפיים העשויים ביד אמן, ומיוצרים גם הם על-ידי יצרנית הגראפה, משפחת בוטגה (Bottega), מצפון מזרח לונציה. כל הגראפות של הבית מזוקקות פעמיים. הן מצטיינות באלגנטיות ורכות – משקאות חלקים, המפגינים איכות גבוהה וטוהר רב.
שנים של מחקר נדרשו להפקת גראפה קרו, הגראפה הפרחונית והאלגנטית. היא מזוקקת מדורכאות ענבים משני זנים המשלימים היטב זה את זה – המוסקטו הארומטי, והפרוסקו המעודן. זוהי גראפה עתירת ניחוחות פירותיים, תירושיים ועשבוניים, הנחשפת בחך כמשקה חלק ונעים לשתייה, עם טעם מסיים ממושך ופירותי.

 

גראפה אלכסנדר אמרטנה פלטינום:

אלכסנדר פלטינום היא גראפה בעלת גוף מלא, המושג על ידי זיקוק משולש מענבים ששימשו לייצור יין אמרונה, היין המפורסם של ואלפוליצ’לה.

הגראפה עשירה בארומה ובעלת טעם עמוק וארוך. הענבים הם ענבי האמרונה הקלאסיים, קורבינה מולינרה ורונדינלה ובעלת אחוז אלכוהולי של 48%.

הבקבוק בו מגיעה הגראפה הוא בקבוק פלטינה יוקרתי התופס את העין ומדגיש את ייחודיותו של המוצר.

 

גראפה אלכסנדר אקסקוויזט:

גראפה אלכסנדר אקסקוויזיט היא הגראפה המיושנת הראשונה מבית אלכסנדר.
הענבים לגראפה זו גדלים באזור בולגרי. אזור זה התפרסם בזכות היינות האדומים הנהדרים שמיוצרים בו. עשויה  מקברנה פרנק, קברנה סוביניון ומרלו.
הגפנים גדלים בצורה אופטימלית הודות לתנאי הקרקע והאקלים שטוף השמש באיזור.

יאמאזאקי
היימנס
תפריט