אוכנטושן

favorite_border

מזקקת אוכנטושן הוקמה בשנת 1823. זהו אחד הסינגל מאלטים הבודדים המגיעים מאיזור הלאולנדס, בדרום סקוטלנד.

אוכנטושן הוא הסינגל מאלט המזוקק שלוש פעמים. תהליך הזיקוק ארוך ואף יקר יותר, אך התוצאה היא וויסקי בעל ריחות פרי והדרים בולטים, ועם זאת עדין וחלק מאוד.   בנוסף זיקוק משולש מניב תזקיק בעל אחוז אלכוהול גבוה יותר, מה שמשפיע ומעצים את תהליך היישון בחביות.

אופי הוויסקי והטעם הנעים והנקי המופק בזיקוק, מועצם על ידי היישון המוקפד. בסופו של התהליך מתקבל וויסקי מיוחד במינו, אחד העדינים והחלקים בכל סקוטלנד.

אוכנטושן אמריקן אואקכשר

מזוקק שלוש פעמים ומיושן בחביות בורבון אמריקאיות בלבד. התוצאה היא סינגל מאלט וויסקי מאזור הלואולנד עם ארומה מתקתקה של וניל וקוקוס, יחד עם חותמת המזקקה. וויסקי חלק, עדין ובעל טעם ייחודי.

אוכנטושן 12 שנה

מזוקק שלוש פעמים ומיושן לפחות 12 שנה בחביות בורבון אמריקאיות וחביות אולורוסו שרי מספרד. זהו סינגל מאלט בעל צבע זהוב, ארומה מדהימה של שקדים, טופי ודבש, והטעם החלק והעדין המאפיין את מזקקת אוכנטושן.

אוכנטושן טרי ווד (3 סוגי עץ)

אוכנטושן ייחודי זה, מזוקק שלוש פעמים ומיושן בשלושה סוגי חבית שונים. הוא מתחיל את דרכו בחביות בורובון אמריקאיות, משם המשיך לחביות אולורוסו שרי ספרדיות ומסיים בחביות פדרו חימנז ספרדיות גם הן.זהו סינגל מאלט עשיר ועמוק, בעל ניחוחות עזים של טופי, שוקולד וחביות שרי. הצבע כהה במיוחד, האף מיוחד ונדיר, הסיומת מלאה ומתקתקה.

באומור
מייקרס מארק